STAR MOTOSİKLET PANTOLONU

600D KUMAŞ

ÇIKARTILABİLİR MİFLONLU İÇLİK ASTAR

DİZ VE KALÇA BÖLGELERİNDE KORUMALAR

AYARLANABİLİR CIRTLI BEL

SIKIŞTIRILABİLİR PAÇA


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Değişim ve İade

Siparişinizdeki ürünler için değişim süresi 30 gündür. Bu sürede, sipariş içeriğindeki ürünlerin beden değişimini gerçekleştirebilir ya da başka bir ürünle değişimini sağlayabilirsiniz. Değişim işlemleriniz için ‘sipariş takibi’ bölümünden talep oluşturmanız gerekmektedir. Bu aşamada, değişim için kargo firmasına teslim ettiğiniz ürünlerin kargo takip numarasını sisteme eklemeniz gerekmektedir. 

Siparişinizdeki ürünler için iade süresi 15 gündür. Bu sürede, sipariş içeriğindeki ürünleri iade edebilirsiniz. İade işlemleriniz için ‘sipariş takibi’ bölümünden talep oluşturmanız gerekmektedir. Bu aşamada, iade için kargo firmasına teslim ettiğiniz ürünlerin kargo takip numarasını sisteme eklemeniz gerekmektedir. 

Değişim/iade için göndereceğiniz ürünlerin orijinal ambalaj ve/veya kutusunun hasar görmemiş olması gerekmektedir. Kullanılmış, etiketi kopartılmış ürünler için iade/değişim işlemi yapılmayacaktır. 

İade/değişim için göndermiş olduğunuz ürünler kontrol edilir ve talebiniz yanıtlanır. Değişim işleminiz 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir ve kargoya teslim edilir. 

Değişim/iade ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

STAR MOTOSİKLET PANTOLONU

  • Ürün Kodu: LBC003
  • Stok Durumu: 71
  • Marka : LBC

750,00TL
KDV DAHİL
Ürün Fiyatı

Mevcut Seçenekler:

  • En Geç 20 Mayıs 2022 Cuma Günü Kargoya Teslim

Etiketler: 1