Ödeme ve Teslimat

ÖDEME

  • 1. LBC.COM.TR dan yapacağınız alışverişlerinizde dilediğiniz bir bankanın kredi kartını kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
  • 2. Banka kartları ve nakit ödeme (ATM) kartları ile ödeme yapabilirsiniz.
  • 3. Yurtdışı bankalara ait Kredi Kartları ile ödeme yapılamamaktadır.

Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş alamamaktayız.

TESLİMAT

LBC.COM.TR satılan tüm ürünler stoklarımızdan tedarik edilerek 2-7 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 3 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 3 ile 7 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

LBC.COM.TR satın almış olduğunuz ürünlerin kargo ücreti, yapmış olduğunuz alışverişe ek olarak, ödeme kısmında sistem üzerinden otomatik bir şekilde tarafınıza yansıtılacaktır. Belirlenen fiyatın üzerinde alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

LBC.COM.TR satın almış olduğunuz ürünlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketimiz MNG kargo firması aracılığı ile yapılmaktadır.

Dağıtım ağımız MNG Kargo dağıtım ağı ile sınırlıdır.

Siparişleriniz için belirlediğiniz adrese İstanbul içi 3 iş günü, İstanbul dışı 3 ile 7 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Varış gününde adresinizde bulunamaz iseniz kapınıza kargo şirketi tarafından ihbar notu bırakılarak gönderiniz kargo şirketinin dağıtım ofisine teslim edilmektedir. 3 iş günü içinde dağıtım ofisinden teslim alınmayan gönderileriniz LBC deposuna iade edilmektedir. Depoya ulaşan ürünleriniz için sizinle irtibata geçilip gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra adınıza tekrar gönderim yapılabilir. Ulaşılamaz iseniz siparişiniz iptal edilerek ücreti ödeme yaptığınız şekilde iade edilir.

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından LBC MOTOSİKLET ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.