İptal, İade ve Değişim Şartları

SİPARİŞ İPTALİ

Siparişiniz kargoya teslim edilmemişse, e-posta ile talebinizi iletebilir veya 7 gün 09:00-20:00 saatleri arasında ……….. iletişim hattımızı arayarak iletebilirsiniz. Sipariş iptali talebiniz onaylandıktan sonra, siparişinizin ödemesi kredi kartınızdan alındı ise, kartınıza iade işlemi yapılacaktır. Geri ödemeler banka iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz.

İADE & DEĞİŞİM

Ürününüzü iade etmek isterseniz size aşağıdaki koşullar çerçevesinde en hızlı şekilde yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Fatura tarihi 30 günü geçmemiş, ürün koruma bandı açılmamış, etiketleri sökülmemiş ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış ürünlerinizi tüm aksesuarları ve faturanız ile birlikte aşağıda belirtilen adrese iade gönderebilirsiniz. Bu koşullara uymayan iadeler kabul edilmeyerek size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Bu nedenle ürünleriniz size ulaştığında bozulmasına sebep olmayacak şekilde en kısa sürede denemenizi ve uygun olmadığını düşündüklerinizi, yukarıda belirtildiği şekilde iade göndermenizi öneriyoruz. ….. Kargo ile iadelerinizi …………….. müşteri koduyla ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler 4 (iki) iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından ödeme aracınıza yapılır. Bu sürecin ilerleme hızı tamamen bankanızın iç süreçlerine bağlıdır. İade Adresi: ……………………………..

Fatura tarihi 30 günü geçmemiş olmalıdır. Ürün orijinal ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ürün giyilmemiş / kullanılmamış olmalıdır. Ürün etiket ve varsa logoları çıkarılmamış olmalıdır.

Yapmış olduğunuz alışverişlerinizde değişim işlemi yapabilirsiniz. İade koşullarına uyan MAĞAZA VE LBC.COM.TR e-ticaret sitemizden dilediğiniz bir ürün ile değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

İadeleriniz depomuza ulaştıktan sonra ürün iade koşullarını sağlayıp sağlamadığı kontrol edilir ve iadesi uygun olan ürünleriniz ile ilgili işlemler 2 iş günü içinde tamamlanarak ücret iadesi işlemleri tamamlanır. İade işlemleriniz tamamlandığında e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu aşamadan sonra iadenin hesabınıza geçme süresi bankanız süreçlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.